Drukuj
Kategoria: Wybory 2018
Odsłony: 1619

W dniu 4 października 2018, udałem się na spotkanie wyborcze kandydata na Wójta  Mirosława Drobiny, które odbyło się w Policach. Przyznaję, że było to dla mnie niecodzienne przeżycie. Wcześniej miałem przyjemność uczestniczyć w trzech spotkaniach Wójta Andrzeja Białego, który jest moim kandydatem i poziom tych spotkań dzieli przepaść. Wiem, że ja mogę być nieobiektywny i na niektóre rzeczy patrzeć nieco inaczej ale pozwolę sobie przytoczyć kilka faktów na poparcie mojej tezy.

Podsumowując, uważam, że Pan Drobina nie za bardzo ma pojęcie o funkcjonowaniu Gminy i jest to zwyczajnie zły kandydat na Wójta. Obiecuje bardzo dużo ale nie potrafi wyjaśnić, jak to wszystko będzie finansował. W jego programie pojawiły się na pierwszym miejscu drogi i oświetlenie czyli dokładnie to, co z sukcesami robi Wójt Andrzej Biały. Mieszkańcy to widzą w swoich miejscowościach. I teraz pytanie komu zaufacie? Czy Wójtowi Białemu, który udowodnił, że potrafi równomiernie inwestować w całej Gminie i nie obiecuje gruszek na wierzbie a danego słowa dotrzymuje? Czy też człowiekowi, który znany jest z tego, że potrafi obiecać wiele ale ma ogromne problemy, z wypełnianiem swoich obietnic? I do tego nie potrafi logicznie wyjaśnić, skąd będzie brał pieniądze i zupełnie zapomina, że trzeba ciągle spłacać długi, które powstały za jego rządów.

I na koniec Pan Drobina z uporem maniaka porównuje 12 lat swoich rządów do zaledwie 4 lat Andrzeja Białego. Pan Drobina stawia to na równi. Proponuję dokonać porównania, kiedy Wójt Andrzej Biały, też będzie miał za sobą 12 lat zarządzania Gminą Krośnice. Zobaczymy jak to wtedy wypadnie.

Szanowni Państwo ja bez najmniejszych wątpliwości stawiam na Wójta Andrzeja Białego oraz wszystkich naszych kandydatów na radnych. Mam nadzieję, że Wy również. Do zobaczenia 21 października w lokalach wyborczych.

Z poważaniem
Radny Gminy Krośnice
Piotr Kubiak