6 lutego 2016 r. w świetlicy wiejskiej w Wąbnicach odbyła się charytatywna zabawa karnawałowa zorganizowana przez członków Krośnickiego Stowarzyszenia Samorządowego.

Bal, w którym wzięło udział 120 osób, miał charakter powrotu do przeszłości, konkretnie do czasów PRL-u. Były więc stroje z tamtych lat, przeboje z tamtych lat i w ogóle wszystko z tamtych lat - wystrój sali, jedzenie, konkurs wiedzy, loteria fantowa, „tortowa” syrenka wystawiona na licytację, a nawet fragment słynnego przemówienia Edwarda Gierka z pamiętnym… „to jak, towarzysze, pomożecie?” Czar PRL-u prysł około godziny 5 rano, kiedy to salę opuścili ostatni goście.

Po rozmowie z dyrektorami szkół w gminie Krośnice, dochód zostanie rozdysponowany pomiędzy poszczególne placówki.

заказать артистов на праздник